رزرو اقامتگاه بوم گردی کومه 24رزرو اقامتگاه بوم گردی کومه 24

لطفا برای ثبت نام حتما قوانین میزبان و میهمان را بررسی کنید

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو اقامتگاه بوم گردی کومه 24رزرو اقامتگاه بوم گردی کومه 24
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه بومگردی روستای یاساقلق بالا کد ۱۷۳

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
اقامت گاه بومگردی
1 ستاره
استان گلستان
کلاله
09117695981

اقامتگاه بوم گرد ده پدربزرگ در استان گلستان، شهر کلاله، روستای یاساقلق بالا واقع شده است و آماده پذیرایی از گردشگران و مسافران عزیز می باشد. ی
درباره اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی ده پدربزرگ دارای ۵ باب سوئیت کف خواب حداقل ۵ نفره می باشد و در مجموع امکان اسکان و پذیرایی از حداکثر۳۵_۴۰ گردشگر را دارد. تمامی واحدهای اقامتی مجموعه دارای سرویس بهداشتی (توالت ایرانی) و حمام اختصاصی می باشند. این بوم گردی زیبا در دل خانه های کاهگلی روستای یاساقلق محیطی متفاوت برای گردشگران فراهم کرده است تا در کنار آب و هوای خوش و ویووی بسیارزیبا منطقه اقامتی خاطره انگیز و به یادماندنی را تجربه کنند. 

امکانات و خد مات ارائه شده
در اقامتگاه بوم گردی ده پدربزرگ انواع غذاهای محلی و سنتی نظیرصبحانه ولبنیات وتخم مرغ محلی منطقه ، چکدرمه، مانتی(قایش)وخوراک های کشک وآش و نان های تنوری وشیرینی های محلی وبامحصولات مزرعه طبخ می شود که مسافران محترم می توانند با هماهنگی قبلی با پرسنل مجموعه غذای مورد نظر خود را سفارش دهند. از دیگر خدماتی که این بوم گردی برای رفاه حال گردشگران در نظر گرفته است می توان پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، راهنمای محلی، آشپزخانه (مسافران محترم می توانند با هماهنگی قبلی از آشپزخانه استفاده نمایند)، سیستم گرمایش بخاری گازی و شومینه هیزمی را نام برد.

موقعیت جغرافیایی
اقامتگاه ده پدربزرگ در روستای یاساقلق بالا و در فاصله ۳۱ کیلومتری شهر کلاله و ۱۵۱ کیلومتری مرکز استان (گرگان) واقع شده است و با توجه به آب و هوای خوش منطقه، درهمه فصل خصوصابهار گردشگران بسیاری را پذیرا می باشد.

جاذبه گردشگری
 چشمه آق سو، چشمه لال، جنگل پلکانی (جنگلی پلکانی در روستای گونیلی که با گذر چشمه های متعدد در میانش زیبایی آن دو چندان و طبیعت دوستان بسیاری را مجذوب خود کرده است)، چشمه زاو (چشمه ای خروشان در دل جنگل های گلستان که در فاصله تقریبا ۴۵ کیلومتری کلاله قرار دارد)و۱۵کیلومتری اقامتگاه پدربزرگ…ودریک کیلومتری دیواردفاعی گرگان ودرمسیرگرگانرودزیبا وکوه های وجنگل های خاص منطقه، قبرستان خالد نبی (قبرستانی تاریخی که در ارتفاعات و مناطق کوهستانی واقع شده است) و برج آجری میل گنبد از جمله زیبایی های بکر و شناخته ای است که در میان گردشگران و طبیعت دوستان طرفداران بسیاری دارد.

اقامت صبحانه نفری۲۵۰..فولبرد۵۵۰
اتاق خواب ندارد

سیاست های اقامتگاه بومگردی روستای یاساقلق بالا کد ۱۷۳

امکانات رفاهی اقامتگاه بومگردی روستای یاساقلق بالا کد ۱۷۳

  • اینترنت بی سیم
  • حمام
  • شومینه و بخاری
  • طاق امن
  • لوازم آشپزخانه

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

لطفا سوالات متداول خود را اینجا بنویسید

اقامتگاه بومگردی روستای یاساقلق بالا کد ۱۷۳ کلاله, استان گلستان

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی